MEČ
30.04.19 | 1. kolo | Dea Herdzelas | Anna Ukolova | 6-1, 6-3 | W25 Khimki | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Dea Herdzelas | Anna Ukolova | |
1. servis % | 28/47 (60%) | 29/51 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/51 (53%) | 12/47 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dea Herdzelas vs. Anna Ukolova - Međusobni mečevi
14.07.21 | 2. kolo | Dea Herdzelas | Anna Ukolova | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Telavi | zemlja |
30.04.19 | 1. kolo | Dea Herdzelas | Anna Ukolova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Khimki | dvorana |
Dea Herdzelas form & Anna Ukolova form
Dea Herdzelas - Posljednji mečevi
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Ivankovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.06.23 3. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Anna Ukolova - Posljednji mečevi
Angers - dvorana | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
19.07.22 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
28.02.22 kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detalj meča |