MEČ
15.10.20 | 2. kolo | Dasha Ivanova | Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-0 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dasha Ivanova | Sebastianna Scilipoti | |
1. servis % | 29/39 (74%) | 30/51 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/29 (72%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/10 (80%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/51 (57%) | 10/39 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
1-1 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dasha Ivanova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dasha Ivanova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dasha Ivanova vs. Sebastianna Scilipoti - Međusobni mečevi
15.10.20 | 2. kolo | Dasha Ivanova | Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Dasha Ivanova form & Sebastianna Scilipoti form
Dasha Ivanova - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča |
Sebastianna Scilipoti - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | detalj meča |