MEČ
18.09.19 | 1. kolo | Dasha Ivanova | Olivia Peet | 6-3, 6-4 | W15 Lubbock | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dasha Ivanova | Olivia Peet | |
1. servis % | 34/63 (54%) | 32/49 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/29 (41%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/49 (59%) | 29/63 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Olivia Peet | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Olivia Peet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dasha Ivanova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Olivia Peet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Olivia Peet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Olivia Peet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Olivia Peet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dasha Ivanova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Olivia Peet | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 1-3 | |
2-3 | Olivia Peet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Olivia Peet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
13.12.99, 24 Godina
13.12.99, 24 Godina
Dasha Ivanova vs. Olivia Peet - Međusobni mečevi
18.09.19 | 1. kolo | Dasha Ivanova | Olivia Peet | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Lubbock | tvrda |
Dasha Ivanova form & Olivia Peet form
Dasha Ivanova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Camilia Samel Druz | 5-7, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Daria Gorska | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Montreal - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Olivia Peet - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
28.09.21 kval. | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Teja Tirunelveli | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
30.07.19 kval. | vs. Lea Ma | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 5-7, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Megan Hopton | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Nell Miller | 4-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
05.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Elliott | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Manchester - trava | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Luisa Marie Huber | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Shrewsbury - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Natasha Hillyer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sheffield - dvorana | ||||
31.10.16 kval. | vs. Ella Taylor | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Megan Forster | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detalj meča |