MEČ
13.09.18 | 2. kolo | Dasha Ivanova | Maria Paulina Perez Garcia | 6-0, 6-3 | Montemor O | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dasha Ivanova | Maria Paulina Perez Garcia | |
1. servis % | 27/51 (53%) | 32/47 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/27 (74%) | 19/32 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/24 (54%) | 2/15 (13%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
Dasha Ivanova | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0 | ||
Dasha Ivanova | 4-3 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dasha Ivanova vs. Maria Paulina Perez Garcia - Međusobni mečevi
13.09.18 | 2. kolo | Dasha Ivanova | Maria Paulina Perez Garcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | Montemor O | tvrda |
04.09.18 | 1. kolo | Dasha Ivanova | Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 6-1 | detalj meča | Santarem | tvrda |
Dasha Ivanova form & Maria Paulina Perez Garcia form
Dasha Ivanova - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča |
Maria Paulina Perez Garcia - Posljednji mečevi
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.08.22 Polufinale | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča |