MEČ
27.08.19 | kval. | Darya Shvartsmann | Stefani Sandoiu Shtein | 6-3, 6-2 | W25 Kiryat | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Darya Shvartsmann | Stefani Sandoiu Shtein | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 31/55 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/33 (70%) | 14/31 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/18 (33%) | 8/24 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/55 (60%) | 22/51 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Darya Shvartsmann | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0 | ||
Darya Shvartsmann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0 | ||
Darya Shvartsmann | 3-2 | |
4-2 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0 | ||
Darya Shvartsmann | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Shvartsmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Shvartsmann | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0 | ||
Darya Shvartsmann | 4-1 | |
4-2 | Stefani Sandoiu Shtein | |
Darya Shvartsmann | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-2 |
Izrael
05.07.01, 22 Godina
05.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
10.05.05, 18 Godina
10.05.05, 18 Godina
Darya Shvartsmann vs. Stefani Sandoiu Shtein - Međusobni mečevi
27.08.19 | kval. | Darya Shvartsmann | Stefani Sandoiu Shtein | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Kiryat | tvrda |
Darya Shvartsmann form & Stefani Sandoiu Shtein form
Darya Shvartsmann - Posljednji mečevi
W25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.03.22 kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.21 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.06.21 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča |
Stefani Sandoiu Shtein - Posljednji mečevi
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Alian Zack | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Alian Zack | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 7-66, 10-7 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Liam Oved | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 kval. | vs. Zoe Howard | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Evstatieva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Alija Merdeeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maya Keidar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Daria Rakitskaya | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-1, 6-2 | detalj meča |