MEČ
21.10.19 | 1. kolo kval. | Darya Shvartsmann | Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | W15 Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Izrael
05.07.01, 22 Godina
05.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
07.06.00, 23 Godina
07.06.00, 23 Godina
Darya Shvartsmann vs. Juliette Mazzoni - Međusobni mečevi
21.10.19 | 1. kolo kval. | Darya Shvartsmann | Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Darya Shvartsmann form & Juliette Mazzoni form
Darya Shvartsmann - Posljednji mečevi
W25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.03.22 kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.21 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.06.21 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča |
Juliette Mazzoni - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.23 kval. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
21.11.22 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | detalj meča |