MEČ
21.10.19 | kval. | Darya Shvartsmann | Celia Cervino Ruiz | 6-4, 3-6, 12-10 | W15 Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Izrael
05.07.01, 22 Godina
05.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Darya Shvartsmann vs. Celia Cervino Ruiz - Međusobni mečevi
21.10.19 | kval. | Darya Shvartsmann | Celia Cervino Ruiz | 6-4, 3-6, 12-10 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Darya Shvartsmann form & Celia Cervino Ruiz form
Darya Shvartsmann - Posljednji mečevi
W25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.03.22 kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.21 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.06.21 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča |
Celia Cervino Ruiz - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
26.10.23 Četvrtfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | detalj meča |