MEČ
04.07.16 | kval. | Darya Shulzhanok | Svetlana Iansitova | 6-3, 1-6, 7-5 | Amstelveen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belarus
22.11.93, 30 Godina
22.11.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
14.06.00, 23 Godina
14.06.00, 23 Godina
Darya Shulzhanok vs. Svetlana Iansitova - Međusobni mečevi
04.07.16 | kval. | Darya Shulzhanok | Svetlana Iansitova | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | Amstelveen | zemlja |
Darya Shulzhanok form & Svetlana Iansitova form
Darya Shulzhanok - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Tselykovskaya | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Marcelina Marut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lilly Dueffert | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santarem - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dewi Dijkman | 4-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
06.07.16 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
04.07.16 kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Suzy Larkin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Abbie Myers | 6-4, 4-2, Abbie Myers - odustajanje | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Suzy Larkin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.16 1. kolo | vs. Sasa Klanecek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
03.11.14 kval. | vs. Rebecca Poikajarvi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.11.14 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Emma Roenholt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
22.09.14 1. kolo kval. | vs. Milica Cortanovacki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.09.14 kval. | vs. Katerina Kaminkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.14 2. kolo kval. | vs. Gorana Kadijevic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Nina Nikitovic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 7-63, 3-6, 6-74 | detalj meča |
Svetlana Iansitova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.12.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - odustajanje | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detalj meča |