Republic of Korea
26.08.95, 28 Godina
26.08.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Se-Hyun Kim vs. Darya Lebesheva - Međusobni mečevi
23.02.15 | 1. kolo kval. | Darya Lebesheva | Se-Hyun Kim | 6-1, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
16.02.15 | 2. kolo kval. | Darya Lebesheva | Se-Hyun Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Se-Hyun Kim form & Darya Lebesheva form
Se-Hyun Kim - Posljednji mečevi
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. You-Na Sul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Taehee Kim | 7-5, 6-75, 10-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Sophia Bursulaya | 6-0, 4-0, Sophia Bursulaya - odustajanje | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
01.11.18 Četvrtfinale | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Sang Hee Park | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Keira Jirasook | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 0-6, 3-4, - Se-Hyun Kim - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Emily Appleton | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Hyojung Yea | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Hyojung Yea | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Subin Park | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-2, So Hee Jung - odustajanje | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Seunghyun Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Diana Shevchenko | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Darya Lebesheva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.08.21 kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - odustajanje | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
09.07.19 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
03.07.19 kval. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - odustajanje | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - odustajanje | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |