MEČ
16.05.19 | 2. kolo | Darya Lavrichenko | Eva Garkusha | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Darya Lavrichenko | Eva Garkusha | |
1. servis % | 26/43 (60%) | 42/65 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 18/42 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/16 (38%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/65 (58%) | 15/43 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Lavrichenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Lavrichenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Lavrichenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Darya Lavrichenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Lavrichenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darya Lavrichenko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Russia
05.05.03, 20 Godina
05.05.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.01.02, 22 Godina
12.01.02, 22 Godina
Darya Lavrichenko vs. Eva Garkusha - Međusobni mečevi
21.07.21 | 1. kolo | Eva Garkusha | Darya Lavrichenko | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | W15 Moscow | zemlja |
16.05.19 | 2. kolo | Darya Lavrichenko | Eva Garkusha | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Darya Lavrichenko form & Eva Garkusha form
Darya Lavrichenko - Posljednji mečevi
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.21 kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.21 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.12.20 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Eva Garkusha - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča |