Darya Astakhova vs. Sylvie Zund 10.03.2020

Darya Astakhova vs. Sylvie Zund 10.03.2020 - W15 Heraklion - usporedba

MEČ

10.03.20kval.Darya Astakhova Sylvie Zund 7-62, 6-4 Greece W15 Heraklion zemlja

STATISTIKE MEČA

6-4

Darya Astakhova
Russia
26.01.02, 18 Godina




521
69
17931 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Liechtenstein








Sylvie Zund
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Darya Astakhova vs. Sylvie Zund - Međusobni mečevi

10.03.20kval.Darya AstakhovaSylvie Zund7-62, 6-4 detalj mečaGreece W15 Heraklion zemlja

Darya Astakhova - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
12.03.20
2. kolo
vs. Romy Koelzer6-2, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
11.03.20
1. kolo
vs. Martha Matoula6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Diana Krasnova6-0, 4-6, 10-5 pobjedadetalj meča
10.03.20
kval.
vs. Sylvie Zund7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey W25 Antalya - zemlja
04.03.20
1. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
01.03.20
Finale
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.02.20
Polufinale
vs. Noelia Bouzo Zanotti6-4, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
28.02.20
Četvrtfinale
vs. Polina Leykina6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
27.02.20
2. kolo
vs. Ioana Gaspar4-6, 7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Laetitia Pulchartova6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
20.02.20
2. kolo
vs. Martina Spigarelli6-75, 6-1, 5-7 porazdetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia W25 Kazan - dvorana
22.01.20
1. kolo
vs. Dejana Radanovic3-6, 6-75 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
06.12.19
Četvrtfinale
vs. Laura Schaeder5-7, 4-6 porazdetalj meča
05.12.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
04.12.19
1. kolo
vs. Dimitra Pavlou6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
01.12.19
Finale
vs. Noelia Zeballos6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
30.11.19
Polufinale
vs. Oana Smaranda Corneanu6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
29.11.19
Četvrtfinale
vs. Ilinca Dalina Amariei6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
28.11.19
2. kolo
vs. Tina Cvetkovic6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
27.11.19
1. kolo
vs. Eleni Mtsentlitze6-3, 3-1, Eleni Mtsentlitze - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
24.11.19
Finale
vs. Arina Gabriela Vasilescu4-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
23.11.19
Polufinale
vs. Alba Carrillo Marin6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
22.11.19
Četvrtfinale
vs. Polina Leykina4-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
21.11.19
2. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
20.11.19
1. kolo
vs. Dominique Schaefer6-2, Dominique Schaefer - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
17.11.19
Finale
vs. Daniela Vismane6-0, 6-75, 1-6 porazdetalj meča
16.11.19
Polufinale
vs. Lisa Pigato6-2, 2-6, 6-4 pobjedadetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Zoziya Kardava7-5, 6-1 pobjedadetalj meča

Sylvie Zund - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
10.03.20
kval.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 porazdetalj meča
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 porazdetalj meča
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- Sylvie Zund - nije odigrao(la/li/le) porazdetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 porazdetalj meča
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
21.01.20
kval.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
07.10.19
kval.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 porazdetalj meča
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 porazdetalj meča
Austria W25 St. - zemlja
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 pobjedadetalj meča
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 porazdetalj meča
Holland W15 Haren - zemlja
27.08.19
kval.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Germany W25+H Bad - zemlja
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
15.07.19
kval.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael W15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 porazdetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
<