MEČ
27.11.19 | 1. kolo | Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | 6-3, 3-1, - odustajanje | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | |
1. servis % | 18/31 (58%) | 34/55 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/18 (67%) | 15/34 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/55 (56%) | 13/31 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 49/86 (57%) | 37/86 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0 | ||
5-3 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-1 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Greece
07.09.00, 23 Godina
07.09.00, 23 Godina
Darya Astakhova vs. Eleni Mtsentlitze - Međusobni mečevi
27.11.19 | 1. kolo | Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | 6-3, 3-1, Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
08.10.19 | 1. kolo | Darya Astakhova | Eleni Mtsentlitze | 6-1, Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | W15 Telavi | zemlja |
Darya Astakhova form & Eleni Mtsentlitze form
Darya Astakhova - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča |
Eleni Mtsentlitze - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
20.01.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-3, - Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, - Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Giorgie Jones | 3-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Taisya Pachkaleva | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Josephine Kuhlman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-63, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 6-73 | detalj meča |