MEČ
16.07.19 | kval. | Darja Vidmanova | Anastasia Vdovenco | 6-1, 3-6, 10-7 | W25 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Darja Vidmanova | Anastasia Vdovenco | |
1. servis % | 34/65 (52%) | 35/53 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/34 (62%) | 19/35 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/31 (52%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/53 (51%) | 28/65 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/118 (54%) | 54/118 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Vidmanova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
1-1 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0 | ||
Darja Vidmanova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Anastasia Vdovenco | |
Darja Vidmanova | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Darja Vidmanova | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 1-0, 3-1, 3-2, 4-3, 7-3, 8-3, 9-3, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Darja Vidmanova vs. Anastasia Vdovenco - Međusobni mečevi
16.07.19 | kval. | Darja Vidmanova | Anastasia Vdovenco | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | W25 Olomouc | zemlja |
Darja Vidmanova form & Anastasia Vdovenco form
Darja Vidmanova - Posljednji mečevi
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.22 kval. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
27.06.22 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
14.09.21 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Anastasia Vdovenco - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.19 Polufinale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detalj meča |