MEČ
27.09.17 | 1. kolo | Daria Solovyeva | Daria Walczak | 6-4, 6-76, 6-0 | Jounieh | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daria Solovyeva | Daria Walczak | |
1. servis % | 54/104 (52%) | 58/101 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/54 (59%) | 26/58 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/50 (38%) | 13/43 (30%) |
Osvojene break-lopte | 11/22 (50%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 62/101 (61%) | 53/104 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 113/205 (55%) | 92/205 (45%) |
Dvostruke pogreške | 10 | 19 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Russia
28.05.00, 23 Godina
28.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
30.12.99, 24 Godina
30.12.99, 24 Godina
Daria Solovyeva vs. Daria Walczak - Međusobni mečevi
27.09.17 | 1. kolo | Daria Solovyeva | Daria Walczak | 6-4, 6-76, 6-0 | detalj meča | Jounieh | zemlja |
Daria Solovyeva form & Daria Walczak form
Daria Solovyeva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - odustajanje | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.03.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Sarah Lee | - | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča |
Daria Walczak - Posljednji mečevi
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Mia Mijatovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.18 kval. | vs. Louise Lampla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Nour Damergi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Martina Zerulo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 7-64, 6-2 | detalj meča |