Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Reka Farbas vs. Daria Snigur - Međusobni mečevi
06.11.18 | 1. kolo | Daria Snigur | Reka Farbas | 6-0, 6-2 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Reka Farbas form & Daria Snigur form
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Daria Snigur - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detalj meča |