MEČ
04.09.17 | 1. kolo kval. | Daria Shalamanova | Victoria Ocheva | 6-2, 2-6, 6-3 | Sofia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
17.01.96, 28 Godina
17.01.96, 28 Godina
Daria Shalamanova vs. Victoria Ocheva - Međusobni mečevi
04.09.17 | 1. kolo kval. | Daria Shalamanova | Victoria Ocheva | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | Sofia | zemlja |
Daria Shalamanova form & Victoria Ocheva form
Daria Shalamanova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
10.12.22 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.12.22 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
17.09.22 Polufinale | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.22 kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Catez - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Victoria Ocheva - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-2, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Magda Tomazani | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Sean Lodzki | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 5-0, Mihaela Kaftanova - odustajanje | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. May Kimhi | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Alessia Dario | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tananta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 5-7, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča |