MEČ
16.04.18 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Daria Lodikova | 7-5, 6-4 | Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Zhibek Kulambayeva | Daria Lodikova | |
1. servis % | 64/72 (89%) | 68/77 (88%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/64 (72%) | 42/68 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/8 (25%) | 3/9 (33%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/77 (42%) | 24/72 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-3 | |
Zhibek Kulambayeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhibek Kulambayeva vs. Daria Lodikova - Međusobni mečevi
29.09.18 | Finale | Daria Lodikova | Zhibek Kulambayeva | 7-65, 6-4 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
16.04.18 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Daria Lodikova | 7-5, 6-4 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
27.09.17 | 2. kolo | Zhibek Kulambayeva | Daria Lodikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
05.10.15 | 2. kolo | Zhibek Kulambayeva | Daria Lodikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Zhibek Kulambayeva form & Daria Lodikova form
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča |
Daria Lodikova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča |