MEČ
08.06.17 | Četvrtfinale | Daria Kruzhkova | Kristina Sorokolet | 6-4, 6-4 | Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daria Kruzhkova | Kristina Sorokolet | |
1. servis % | 54/69 (78%) | 36/60 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/54 (67%) | 26/36 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/60 (42%) | 24/69 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
07.02.00, 24 Godina
07.02.00, 24 Godina
Daria Kruzhkova vs. Kristina Sorokolet - Međusobni mečevi
08.06.17 | Četvrtfinale | Daria Kruzhkova | Kristina Sorokolet | 6-4, 6-4 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Daria Kruzhkova form & Kristina Sorokolet form
Daria Kruzhkova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | - | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - odustajanje | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
15.12.19 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detalj meča | |
02.11.19 Polufinale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - odustajanje | detalj meča |
Kristina Sorokolet - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.17 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - odustajanje | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detalj meča |