MEČ
11.07.17 | 1. kolo | Daria Kruzhkova | Alexandra Perper | 4-6, 6-3, 3-0, - odustajanje | Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daria Kruzhkova | Alexandra Perper | |
1. servis % | 46/75 (61%) | 39/61 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/46 (57%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 4/16 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/61 (51%) | 36/75 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/136 (51%) | 66/136 (49%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daria Kruzhkova vs. Alexandra Perper - Međusobni mečevi
11.07.17 | 1. kolo | Daria Kruzhkova | Alexandra Perper | 4-6, 6-3, 3-0, Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | Moscow | zemlja |
14.04.17 | Četvrtfinale | Daria Kruzhkova | Alexandra Perper | 4-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Daria Kruzhkova form & Alexandra Perper form
Daria Kruzhkova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | - | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - odustajanje | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
15.12.19 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detalj meča | |
02.11.19 Polufinale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - odustajanje | detalj meča |
Alexandra Perper - Posljednji mečevi
W25 Gatineau - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osprey - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Plantation - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Macon - tvrda | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča |