MEČ
27.11.17 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Ruxandra Schech | 6-4, 6-1 | Castellon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
10.06.01, 22 Godina
10.06.01, 22 Godina
Daniela Vismane vs. Ruxandra Schech - Međusobni mečevi
27.11.17 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Ruxandra Schech | 6-4, 6-1 | detalj meča | Castellon | zemlja |
Daniela Vismane form & Ruxandra Schech form
Daniela Vismane - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - odustajanje | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Ruxandra Schech - Posljednji mečevi
W25 Santo - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oziera Ahmad | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Lauren Proctor | 3-6, - Ruxandra Schech - odustajanje | detalj meča | |
25.11.22 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 1-5, - Ruxandra Schech - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Wiesbaden - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 6-2, 4-6, 6-79 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.04.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.01.19 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | detalj meča |