MEČ
02.09.20 | 2. kolo | Daniela Vismane | Matilda Mutavdzic | 3-6, 6-0, 6-2 | W15 Trieste | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniela Vismane | Matilda Mutavdzic | |
1. servis % | 58/72 (81%) | 38/79 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/58 (55%) | 20/38 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 11/41 (27%) |
Osvojene break-lopte | 9/19 (47%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/79 (61%) | 33/72 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/151 (58%) | 64/151 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 7 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniela Vismane vs. Matilda Mutavdzic - Međusobni mečevi
02.09.20 | 2. kolo | Daniela Vismane | Matilda Mutavdzic | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Trieste | zemlja |
Daniela Vismane form & Matilda Mutavdzic form
Daniela Vismane - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - odustajanje | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Matilda Mutavdzic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | detalj meča |