MEČ
08.06.17 | 2. kolo | Daniela Seguel | Isabella Shinikova | 6-0, 6-2 | Brescia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniela Seguel | Isabella Shinikova | |
1. servis % | 42/50 (84%) | 23/36 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/42 (64%) | 7/23 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/8 (63%) | 3/13 (23%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/36 (72%) | 18/50 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniela Seguel vs. Isabella Shinikova - Međusobni mečevi
08.06.17 | 2. kolo | Daniela Seguel | Isabella Shinikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | Brescia | zemlja |
Daniela Seguel form & Isabella Shinikova form
Daniela Seguel - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.23 kval. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detalj meča |