INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniela Seguel vs. Anna Klasen - Međusobni mečevi
27.07.21 | 1. kolo | Anna Klasen | Daniela Seguel | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | W60 Versmold | zemlja |
02.07.12 | 1. kolo | Daniela Seguel | Anna Klasen | 6-4, 2-6, 7-65 | detalj meča | Brussels | zemlja |
Daniela Seguel form & Anna Klasen form
Daniela Seguel - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.23 kval. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Anna Klasen - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča |