MEČ
13.07.15 | 2. kolo kval. | Dana Kremer | Sabina Machalova | 6-2, 6-2 | Nieuwpoort | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
10.12.97, 26 Godina
10.12.97, 26 Godina
Dana Kremer vs. Sabina Machalova - Međusobni mečevi
13.07.15 | 2. kolo kval. | Dana Kremer | Sabina Machalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | Nieuwpoort | zemlja |
Dana Kremer form & Sabina Machalova form
Dana Kremer - Posljednji mečevi
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 0-3, - Dana Kremer - odustajanje | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | - | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
27.08.17 Finale | vs. Julie Gervais | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
26.08.17 Četvrtfinale | vs. Catherine Chantraine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
26.08.17 Polufinale | vs. Margaux Bovy | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.17 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
13.08.17 Finale | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.17 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
11.08.17 Četvrtfinale | vs. Tijana Spasojevic | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
10.08.17 2. kolo | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
09.08.17 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 4-0, Margaux Bovy - odustajanje | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Heczey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Maria Mateas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
20.04.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.17 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
07.04.17 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Sabina Machalova - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
17.09.19 2. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Nikola Novotna | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-76, 10-5 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-0, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
19.07.18 Četvrtfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | Katerina Vankova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
16.07.18 1. kolo | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Safiya Carrington | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Chelsea Kung | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Nikola Tomanova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Antonia Lottner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
09.02.17 2. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.02.17 kval. | vs. Anna Slovakova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Bratislava - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča |