Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.02.94, 30 Godina
26.02.94, 30 Godina
Dana Kremer vs. Michele Erkens - Međusobni mečevi
01.07.13 | 2. kolo kval. | Dana Kremer | Michele Erkens | 6-4, 6-2 | detalj meča | Brussels | zemlja |
Dana Kremer form & Michele Erkens form
Dana Kremer - Posljednji mečevi
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 0-3, - Dana Kremer - odustajanje | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | - | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
27.08.17 Finale | vs. Julie Gervais | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
26.08.17 Četvrtfinale | vs. Catherine Chantraine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
26.08.17 Polufinale | vs. Margaux Bovy | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.17 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
13.08.17 Finale | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.17 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
11.08.17 Četvrtfinale | vs. Tijana Spasojevic | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
10.08.17 2. kolo | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
09.08.17 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 4-0, Margaux Bovy - odustajanje | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Heczey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Maria Mateas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
20.04.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.17 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
07.04.17 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Michele Erkens - Posljednji mečevi
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Sol Maria Terracina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Cindy Castille | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 6-2, 1-0, Sophia Kovalets - odustajanje | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.05.16 kval. | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Natalija Sipek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
16.03.15 1. kolo | vs. Diana Enache | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.03.15 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.02.15 kval. | vs. Di Zhao | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.02.15 2. kolo kval. | vs. Viyaleta Shatalova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Yijia Shao | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Kaarst - tepih | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Anna Fischer | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.11.14 kval. | vs. Arina Kuznetsova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Diletta Alessandrelli | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.11.14 1. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
01.09.14 kval. | vs. Daniela Ciobanu | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-2, 6-1 | detalj meča |