MEČ
25.01.20 | Četvrtfinale | Dalma Galfi | Paula Ormaechea | 1-6, 7-5, 6-4 | W25 Vero | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dalma Galfi | Paula Ormaechea | |
1. servis % | 57/94 (61%) | 61/92 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/57 (54%) | 39/61 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/37 (49%) | 11/31 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 6/12 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/92 (46%) | 45/94 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/186 (49%) | 95/186 (51%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 0-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-5 | |
0-0, 15-15 | ||
1-6 |
2 | ||
Dalma Galfi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40 | ||
1-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Dalma Galfi | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Dalma Galfi | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Dalma Galfi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
1-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dalma Galfi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dalma Galfi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-3 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Dalma Galfi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15 | ||
6-4 | Paula Ormaechea | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalma Galfi vs. Paula Ormaechea - Međusobni mečevi
26.02.22 | 1. kolo kval. | Dalma Galfi | Paula Ormaechea | 6-3, 6-0 | detalj meča | Monterrey | tvrda |
19.02.22 | 1. kolo kval. | Dalma Galfi | Paula Ormaechea | 6-4, 6-2 | detalj meča | Guadalajara | tvrda |
20.06.21 | Finale | Dalma Galfi | Paula Ormaechea | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | W25 Denain | zemlja |
25.01.20 | Četvrtfinale | Dalma Galfi | Paula Ormaechea | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | W25 Vero | zemlja |
Dalma Galfi form & Paula Ormaechea form
Dalma Galfi - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |