MEČ
21.02.20 | Četvrtfinale | Dalila Spiteri | Chiara Scholl | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dalila Spiteri | Chiara Scholl | |
1. servis % | 36/50 (72%) | 21/34 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 11/21 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 2/13 (15%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/34 (62%) | 19/50 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/84 (62%) | 32/84 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Spiteri | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Dalila Spiteri | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Chiara Scholl | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Chiara Scholl | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalila Spiteri vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
21.02.20 | Četvrtfinale | Dalila Spiteri | Chiara Scholl | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Dalila Spiteri form & Chiara Scholl form
Dalila Spiteri - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |