Czech Republic
18.06.98, 25 Godina
18.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Anna Maria Kalavska vs. Dalila Spiteri - Međusobni mečevi
26.09.16 | kval. | Dalila Spiteri | Anna Maria Kalavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
21.09.16 | 1. kolo | Dalila Spiteri | Anna Maria Kalavska | 6-0, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
12.09.16 | 1. kolo kval. | Dalila Spiteri | Anna Maria Kalavska | 6-0, 6-2 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Anna Maria Kalavska form & Dalila Spiteri form
Anna Maria Kalavska - Posljednji mečevi
Santa Margherita - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, - Anna Maria Kalavska - odustajanje | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Hatton | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Theresa Anderson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Surprise - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Helene Heiberg | 7-5, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Marthina Diyani Schwencke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Teresia Londol | 7-62, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Eden Richardson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Alphen aan - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Diana Popescu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Melanie Vlak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Sterner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Emilija Ceranic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Julia Thiem | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Dario | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.05.16 kval. | vs. Deborah Cruciani | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Camilla Scala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
28.03.16 kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Wilkes | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Dalila Spiteri - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča |