INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalayna Hewitt vs. Amber Marshall - Međusobni mečevi
24.01.18 | 3. kolo | Dalayna Hewitt | Amber Marshall | 7-5, 6-2 | detalj meča | Australian Open | tvrda |
Dalayna Hewitt form & Amber Marshall form
Dalayna Hewitt - Posljednji mečevi
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Kononova | 6-4, 3-6, 0-2, - Dalayna Hewitt - odustajanje | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Jamie Loeb | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Victoria Hu | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Whitney Osuigwe | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Victoria Flores | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Odessa Eisch | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Sonay Kartal | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Taylor Ng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Jamie Loeb | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-4, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-73, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 4-1, Dasha Plekhanova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-75, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-74, 2-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-1, 10-3 | detalj meča |
Amber Marshall - Posljednji mečevi
W25 Mildura - trava | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Sara Tomic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
27.02.20 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Ella Nurkic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Saanvi Tak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Launceston - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Alison Bai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 6-70, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
06.01.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Eri Hozumi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Glavas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Robu Kajitani | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonora Radocaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 2-6, 6-77 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-4 | detalj meča |