MEČ
10.03.20 | 1. kolo | Dalayna Hewitt | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-2 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dalayna Hewitt | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1. servis % | 34/53 (64%) | 29/52 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/34 (76%) | 17/29 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/19 (42%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/52 (52%) | 19/53 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 10 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dalayna Hewitt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
0-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Dalayna Hewitt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Dalayna Hewitt | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalayna Hewitt | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Dalayna Hewitt | 4-4 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Dalayna Hewitt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalayna Hewitt | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 30-15 | ||
Dalayna Hewitt | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
4-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalayna Hewitt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalayna Hewitt vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Međusobni mečevi
10.03.20 | 1. kolo | Dalayna Hewitt | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Dalayna Hewitt form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Dalayna Hewitt - Posljednji mečevi
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Kononova | 6-4, 3-6, 0-2, - Dalayna Hewitt - odustajanje | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Jamie Loeb | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Victoria Hu | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Whitney Osuigwe | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Victoria Flores | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Odessa Eisch | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Sonay Kartal | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Taylor Ng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Jamie Loeb | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-4, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-73, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 4-1, Dasha Plekhanova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-75, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-74, 2-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-1, 10-3 | detalj meča |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.21 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detalj meča |