MEČ
08.03.18 | 2. kolo | Dagmar Dudlakova | Laura Schaeder | 6-3, 7-62 | Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dagmar Dudlakova | Laura Schaeder | |
1. servis % | 48/81 (59%) | 40/61 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/48 (63%) | 24/40 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/33 (42%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/61 (51%) | 37/81 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/142 (53%) | 67/142 (47%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Laura Schaeder | |
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Laura Schaeder | |
4-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dagmar Dudlakova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 1-2 | |
Dagmar Dudlakova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dagmar Dudlakova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Dagmar Dudlakova | 3-4 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dagmar Dudlakova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Czech Republic
22.10.90, 33 Godina
22.10.90, 33 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Dagmar Dudlakova vs. Laura Schaeder - Međusobni mečevi
08.03.18 | 2. kolo | Dagmar Dudlakova | Laura Schaeder | 6-3, 7-62 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Dagmar Dudlakova form & Laura Schaeder form
Dagmar Dudlakova - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - odustajanje | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - odustajanje | detalj meča | |
03.05.18 Četvrtfinale | vs. Victoria Muntean | - | detalj meča | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
09.03.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |