Republic of Korea
20.05.99, 24 Godina
20.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
16.10.96, 27 Godina
16.10.96, 27 Godina
Da Ye Kim vs. Hyerin Nam - Međusobni mečevi
02.09.18 | 1. kolo kval. | Da Ye Kim | Hyerin Nam | 6-0, 6-0 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
Da Ye Kim form & Hyerin Nam form
Da Ye Kim - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Eunji Lim | 6-74, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jieon Oh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Liuyan An | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Chaewon Whang | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 1-6, 6-1, 13-11 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 kval. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-77, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Mijeong Park | 6-0, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča |
Hyerin Nam - Posljednji mečevi
Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Sun Young Choi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Seunghyun Lee | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. So-Hee Yoon | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 1-2, - Hyerin Nam - odustajanje | detalj meča | |
Gwangju - tvrda | ||||
22.06.15 kval. | vs. Do Hee Bae | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Chun-Yan He | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeong Wol - tvrda | ||||
27.08.12 1. kolo kval. | vs. Hwa Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča |