Da Hye Kim vs. Eunhye Lee 30.08.2018

Da Hye Kim vs. Eunhye Lee 30.08.2018 - Yeongwol - usporedba

MEČ

30.08.182. koloDa Hye Kim Eunhye Lee 6-73, 6-3, 6-2 Republic of Korea Yeongwol tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Da Hye Kim
Republic of Korea
25.04.96, 23 Godina




854
16
13021 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
10.05.00, 19 Godina







Eunhye Lee
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Da Hye Kim vs. Eunhye Lee - Međusobni mečevi

05.09.181. koloEunhye LeeDa Hye Kim6-4, 6-1 detalj mečaRepublic of Korea Yeongwol tvrda
30.08.182. koloDa Hye KimEunhye Lee6-73, 6-3, 6-2 detalj mečaRepublic of Korea Yeongwol tvrda
06.05.181. kolo kval.Eunhye LeeDa Hye Kim6-4, 6-3 detalj mečaRepublic of Korea Goyang tvrda

Da Hye Kim - Posljednji mečevi

Republic of Korea W25 Goyang - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Eunyeong Park7-5, 1-6, 10-12 porazdetalj meča
Republic of Korea W25 Changwon - tvrda
15.05.19
1. kolo
vs. Xiaodi You2-6, 5-7 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
05.09.18
1. kolo
vs. Eunhye Lee4-6, 1-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
31.08.18
Četvrtfinale
vs. Cherry Kim6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
31.08.18
Polufinale
vs. Dabin Kim- porazdetalj meča
30.08.18
2. kolo
vs. Eunhye Lee6-73, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.08.18
1. kolo
vs. Man Ying Maggie Ng6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
26.08.18
Finale
vs. Hanna Chang6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
25.08.18
Polufinale
vs. Emily Appleton6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
24.08.18
Četvrtfinale
vs. Sohyun Park6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
23.08.18
2. kolo
vs. Yeong Won Jeong6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
22.08.18
1. kolo
vs. Sun Bin Kim6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
14.08.18
1. kolo
vs. Ah Song2-6, 1-0, - Da Hye Kim - odustajanjeporazdetalj meča
Republic of Korea Gyeongsan - tvrda
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Yeong Won Jeong1-6, 6-72 porazdetalj meča
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Sakura Hosogi6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Sangju - dvorana
05.06.18
kval.
vs. Eri Shimizu4-6, 1-3, - Da Hye Kim - odustajanjeporazdetalj meča
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Na-Young Lee6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Sun Young Choi6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Changwon - tvrda
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Yuqi Sheng1-6, 6-72 porazdetalj meča
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Yu Jin Ahn6-2, 5-7, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Incheon - tvrda
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Alicia Barnett3-6, 2-6 porazdetalj meča
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Madison Frahn6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Goyang - tvrda
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Eunhye Lee4-6, 3-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Seohyeon Kim6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
04.09.17
2. kolo kval.
vs. You-Na Sul2-3, - Da Hye Kim - odustajanjeporazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
31.08.17
2. kolo
vs. Na-Ri Kim4-6, 3-6 porazdetalj meča
30.08.17
1. kolo
vs. Sari Baba6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
28.08.17
kval.
vs. Yuqi Sheng7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Eun Se Jang6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Sujin Yoon6-1, 6-3 pobjedadetalj meča

Eunhye Lee - Posljednji mečevi

Republic of Korea W25 Goyang - tvrda
22.05.19
1. kolo
vs. Alicia Barnett7-65, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
Republic of Korea W25 Changwon - tvrda
16.05.19
Četvrtfinale
vs. Chanel Simmonds6-74, 2-6 porazdetalj meča
15.05.19
2. kolo
vs. Chang Liu6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
14.05.19
1. kolo
vs. Sunam Jeong6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
14.05.19
kval.
vs. Eunji Lee (2001)6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
12.05.19
1. kolo kval.
vs. Cheon Seog Hui6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
18.04.19
2. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-4, 2-6, 5-7 porazdetalj meča
17.04.19
1. kolo
vs. Dariya Detkovskaya6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
16.04.19
kval.
vs. Sofia Milatova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Valeriya Bichurina6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
10.04.19
1. kolo
vs. Nonna Kurginyan6-4, 1-6, 4-6 porazdetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
15.11.18
Četvrtfinale
vs. Aunchisa Chanta2-6, 3-6 porazdetalj meča
14.11.18
2. kolo
vs. Dariya Detkovskaya6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
12.11.18
1. kolo
vs. Mai Napatt Nirundorn7-65, 6-3 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
06.09.18
2. kolo
vs. Yu Jin Ahn1-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
05.09.18
1. kolo
vs. Da Hye Kim6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
30.08.18
2. kolo
vs. Da Hye Kim7-63, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
29.08.18
1. kolo
vs. En Su Youn6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
12.08.18
kval.
vs. Punnin Kovapitukted4-6, 5-7 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Romklao Yuenyao6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
05.08.18
kval.
vs. Zuzana Zlochova6-3, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Lisa-Marie Rioux1-6, 0-6 porazdetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
08.07.18
kval.
vs. Zuzana Zlochova2-6, 4-6 porazdetalj meča
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Daegu - tvrda
20.06.18
1. kolo
vs. Ayaka Okuno6-3, 2-6, 5-7 porazdetalj meča
Republic of Korea Gyeongsan - tvrda
14.06.18
2. kolo
vs. Satsuki Koike4-6, 2-6 porazdetalj meča
13.06.18
1. kolo
vs. Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
12.06.18
kval.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
<