MEČ
26.07.17 | 1. kolo | Csilla Argyelan | Jade Lewis | 2-6, 6-4, - odustajanje | Tampere | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Csilla Argyelan | Jade Lewis | |
1. servis % | 29/50 (58%) | 40/56 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/29 (62%) | 25/40 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/21 (43%) | 7/16 (44%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/56 (43%) | 23/50 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/106 (48%) | 55/106 (52%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
New Zeland
18.12.98, 25 Godina
13079 $
18.12.98, 25 Godina
13079 $
Csilla Argyelan vs. Jade Lewis - Međusobni mečevi
26.07.17 | 1. kolo | Csilla Argyelan | Jade Lewis | 2-6, 6-4, Jade Lewis - odustajanje | detalj meča | Tampere | zemlja |
Csilla Argyelan form & Jade Lewis form
Csilla Argyelan - Posljednji mečevi
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča |
Jade Lewis - Posljednji mečevi
Baton Rouge - tvrda | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Kelly Chen | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
19.06.18 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.06.18 kval. | vs. Allie Will | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Safi Chatters | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.18 1. kolo | vs. Britt Geukens | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.18 kval. | vs. Jiakang Li | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.18 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Sabrina Santamaria | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.17 1. kolo | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Alexa Graham | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 6-2, 4-6, - Jade Lewis - odustajanje | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
13.07.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo | vs. Margaux Orange | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Salma Djoubri | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 7-5, 6-77, 7-63 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 7-63, 7-64 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 5-7, 4-6 | detalj meča |