Romania
14.12.96, 27 Godina
14.12.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
04.04.02, 22 Godina
04.04.02, 22 Godina
Cristina Moroi vs. Anda Ghinga - Međusobni mečevi
01.07.18 | 2. kolo kval. | Cristina Moroi | Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | Focsani | zemlja |
Cristina Moroi form & Anda Ghinga form
Cristina Moroi - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Anastasiia Kotsyuba | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Sofiia Vdovychenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
04.09.18 kval. | vs. Viktoria Glotova | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 3-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Anna Markvartova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Sandra Ortevall | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | - | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.06.16 2. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.16 1. kolo | vs. Caroline Van De Wijgaart | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
30.05.16 kval. | vs. Adva Dabah | 6-72, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
27.07.15 Četvrtfinale | vs. Lenka Wienerova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Sneha Padamata | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.07.15 2. kolo | vs. Rita Atik | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Vania Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.07.15 kval. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Balikesir - tvrda | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tarsus - zemlja | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Lenka Wienerova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Adana - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Basak Akbas | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
13.04.15 kval. | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
06.04.15 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Alger - zemlja | ||||
22.09.14 1. kolo | vs. Sihem Sahli | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Anda Ghinga - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Petrova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Martina Minetti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Bedrnova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
05.11.18 kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonora Radocaj | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Petra Kucerova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Maria Toma | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Theodora Iosub | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 3-6 | detalj meča |