INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cristina Ene vs. Milana Spremo - Međusobni mečevi
07.09.15 | kval. | Cristina Ene | Milana Spremo | 6-2, 7-64 | detalj meča | Sofia | zemlja |
Cristina Ene form & Milana Spremo form
Cristina Ene - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Milana Spremo - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
09.06.18 Polufinale | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.06.18 Četvrtfinale | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.06.18 2. kolo | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - odustajanje | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
04.06.17 Finale | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - odustajanje | detalj meča | |
03.06.17 Polufinale | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - odustajanje | detalj meča | |
02.06.17 Četvrtfinale | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
01.06.17 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.05.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča |