INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cristina Ene vs. Bojana Klincov - Međusobni mečevi
20.03.19 | 1. kolo | Cristina Ene | Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
17.07.18 | 1. kolo kval. | Cristina Ene | Bojana Klincov | 6-2, 6-4 | detalj meča | Baja | zemlja |
Cristina Ene form & Bojana Klincov form
Cristina Ene - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Bojana Klincov - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detalj meča |