MEČ
26.08.18 | kval. | Cristina Dinu | Lea Boskovic | 6-2, 6-2 | Bagnatica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Cristina Dinu | Lea Boskovic | |
1. servis % | 31/42 (74%) | 44/59 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/31 (81%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 4/15 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/59 (49%) | 10/42 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
2-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-40 | ||
3-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Cristina Dinu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Cristina Dinu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cristina Dinu vs. Lea Boskovic - Međusobni mečevi
01.07.22 | Četvrtfinale | Lea Boskovic | Cristina Dinu | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | W25 Tarvisio | zemlja |
26.08.18 | kval. | Cristina Dinu | Lea Boskovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | Bagnatica | zemlja |
23.01.18 | 1. kolo | Lea Boskovic | Cristina Dinu | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Cristina Dinu form & Lea Boskovic form
Cristina Dinu - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.04.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - odustajanje | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Lea Boskovic - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detalj meča |