MEČ
08.07.19 | 1. kolo kval. | Cristina Dinu | Joanne Zuger | 6-3, 7-5 | W25 Torino | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Cristina Dinu | Joanne Zuger | |
1. servis % | 33/59 (56%) | 50/73 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/33 (61%) | 24/50 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/26 (38%) | 5/23 (22%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/73 (60%) | 29/59 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 10 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
2-2 | Joanne Zuger | |
0-0 | ||
Cristina Dinu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Cristina Dinu | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Joanne Zuger | |
0-0 | ||
Cristina Dinu | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Joanne Zuger | |
0-0 | ||
Cristina Dinu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0 | ||
Cristina Dinu | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Joanne Zuger | |
Cristina Dinu | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 5-5 | |
0-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cristina Dinu vs. Joanne Zuger - Međusobni mečevi
08.07.19 | 1. kolo kval. | Cristina Dinu | Joanne Zuger | 6-3, 7-5 | detalj meča | W25 Torino | zemlja |
Cristina Dinu form & Joanne Zuger form
Cristina Dinu - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.04.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - odustajanje | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Joanne Zuger - Posljednji mečevi
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.23 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča |