INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eleni Kordolaimi vs. Cristina Dinu - Međusobni mečevi
08.12.17 | Četvrtfinale | Cristina Dinu | Eleni Kordolaimi | 6-2, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Eleni Kordolaimi form & Cristina Dinu form
Eleni Kordolaimi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.22 Polufinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Cristina Dinu - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - odustajanje | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | detalj meča |