INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Chiara Grimm vs. Cristina Adamescu - Međusobni mečevi
11.10.17 | 1. kolo | Cristina Adamescu | Chiara Grimm | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Chiara Grimm form & Cristina Adamescu form
Chiara Grimm - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.19 Polufinale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.19 kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Cristina Adamescu - Posljednji mečevi
W25 Hong - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
17.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.05.18 Četvrtfinale | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
18.11.17 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detalj meča |