MEČ
05.03.20 | 2. kolo | Corinna Dentoni | Martha Matoula | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Corinna Dentoni | Martha Matoula | |
1. servis % | 42/61 (69%) | 39/56 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/42 (50%) | 16/39 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 7/17 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/56 (59%) | 29/61 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Corinna Dentoni | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Martha Matoula | |
0-0 | ||
Corinna Dentoni | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Corinna Dentoni | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Corinna Dentoni | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Corinna Dentoni | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Corinna Dentoni | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-1 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Corinna Dentoni | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Martha Matoula | |
0-0 | ||
Corinna Dentoni | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Corinna Dentoni | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Corinna Dentoni vs. Martha Matoula - Međusobni mečevi
05.03.20 | 2. kolo | Corinna Dentoni | Martha Matoula | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Corinna Dentoni form & Martha Matoula form
Corinna Dentoni - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Federica Bilardo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Gabriella Price | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.22 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
16.12.19 kval. | vs. Miyu Kato | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Emma Navarro | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Ingrid Martins | 6-73, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.19 Četvrtfinale | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.19 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 7-66, 10-8 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 3-6 | detalj meča |
Martha Matoula - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča |