MEČ
11.03.19 | 1. kolo kval. | Constance Sibille | Emma Mazzoni | 6-2, 6-1 | W15 Gonesse | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Constance Sibille | Emma Mazzoni | |
1. servis % | 17/33 (52%) | 37/57 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/17 (94%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/16 (75%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 5/33 (15%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Constance Sibille | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Constance Sibille | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Constance Sibille | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Constance Sibille | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Constance Sibille | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Constance Sibille | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Constance Sibille | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
15.10.98, 25 Godina
12440 $
15.10.98, 25 Godina
12440 $
Constance Sibille vs. Emma Mazzoni - Međusobni mečevi
11.03.19 | 1. kolo kval. | Constance Sibille | Emma Mazzoni | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Gonesse | zemlja |
Constance Sibille form & Emma Mazzoni form
Constance Sibille - Posljednji mečevi
W25 Petange - dvorana | ||||
30.10.19 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
07.10.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Emma Mazzoni - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | detalj meča |