MEČ
17.06.18 | kval. | Claudia Williams | Tali Krasnopolski | 6-0, 6-4 | Kiryat Shmona | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
13.02.02, 22 Godina
13.02.02, 22 Godina
Claudia Williams vs. Tali Krasnopolski - Međusobni mečevi
17.06.18 | kval. | Claudia Williams | Tali Krasnopolski | 6-0, 6-4 | detalj meča | Kiryat Shmona | tvrda |
Claudia Williams form & Tali Krasnopolski form
Claudia Williams - Posljednji mečevi
Cucuta - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Mexico City - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Maria Fernanda Carvajal Altamirano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Tali Krasnopolski | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Singapore - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Singapore - tvrda | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Evelina Kontareva | 0-6, 6-70 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.05.18 kval. | vs. Jiakang Li | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Tea Faber | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.18 kval. | vs. Sofia Sabljarevic | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-4, - Claudia Williams - odustajanje | detalj meča | |
01.11.17 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.10.17 kval. | vs. Alise Cernecka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Nina Kruijer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | - | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 kval. | vs. Kamilla Kokeladze | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Marharyta Smolyak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.17 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-2, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Riva Hondiashvili | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Shelby Talcott | - | detalj meča | |
Benavides - tvrda | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-4, 6-72, 4-6 | detalj meča |
Tali Krasnopolski - Posljednji mečevi
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
30.09.18 kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
17.06.18 kval. | vs. Claudia Williams | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 6-75, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Amit Miran | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Shir Azran | 1-6, 1-6 | detalj meča |