MEČ
12.06.17 | 1. kolo kval. | Claudia Hoste Ferrer | Marina Kachar | 6-2, 7-5 | Barcelona | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Hoste Ferrer vs. Marina Kachar - Međusobni mečevi
12.06.17 | 1. kolo kval. | Claudia Hoste Ferrer | Marina Kachar | 6-2, 7-5 | detalj meča | Barcelona | zemlja |
Claudia Hoste Ferrer form & Marina Kachar form
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Marina Kachar - Posljednji mečevi
Baja - zemlja | ||||
19.06.17 kval. | vs. Zoe Hives | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 6-2, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Svetlana Iansitova | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.03.17 2. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.17 1. kolo | vs. Ekin Ercetin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
19.09.16 kval. | vs. Agnes Bukta | 6-4, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Ivana Jorovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Sophia Kovalets | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Mila Mejic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
22.07.16 Četvrtfinale | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.16 2. kolo | vs. Masa Jovanovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.07.16 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Eva Rutarova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Szeged - zemlja | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.16 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Elena Bogdan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-74, 1-6 | detalj meča |