MEČ
02.10.18 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | Telde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Claudia Hoste Ferrer | Eline Audenaert | |
1. servis % | 23/57 (40%) | 31/47 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/23 (70%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/34 (56%) | 10/16 (63%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 22/57 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Claudia Hoste Ferrer vs. Eline Audenaert - Međusobni mečevi
02.10.18 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detalj meča | Telde | zemlja |
Claudia Hoste Ferrer form & Eline Audenaert form
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Eline Audenaert - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 kval. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detalj meča |