MEČ
08.04.19 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Clara Vlasselaer vs. Alisa Yakimakho - Međusobni mečevi
08.04.19 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Clara Vlasselaer form & Alisa Yakimakho form
Clara Vlasselaer - Posljednji mečevi
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 7-611, 6-2 | detalj meča |
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |