MEČ
27.01.20 | 1. kolo kval. | Clara Tauson | Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | W60 Andrezieux | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Clara Tauson | Emily Webley-Smith | |
1. servis % | 22/39 (56%) | 23/43 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/22 (86%) | 10/23 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 6/20 (30%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/43 (63%) | 10/39 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 3-0 | |
0-0, 15-15 | ||
4-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Clara Tauson | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40, 40-40 | ||
3-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-15 | ||
Clara Tauson | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Clara Tauson vs. Emily Webley-Smith - Međusobni mečevi
27.01.20 | 1. kolo kval. | Clara Tauson | Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detalj meča | W60 Andrezieux | dvorana |
Clara Tauson form & Emily Webley-Smith form
Clara Tauson - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - odustajanje | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča |