INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Hoste Ferrer vs. Clara Tauson - Međusobni mečevi
26.02.19 | 1. kolo | Clara Tauson | Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Claudia Hoste Ferrer form & Clara Tauson form
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Clara Tauson - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - odustajanje | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detalj meča |