MEČ
13.05.18 | 1. kolo kval. | Claire Liu | Regina Husak | 6-0, 6-1 | Trnava | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Claire Liu | Regina Husak | |
1. servis % | 21/34 (62%) | 27/36 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/21 (81%) | 8/27 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/36 (72%) | 9/34 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/70 (73%) | 19/70 (27%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Claire Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Regina Husak | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 2-0 | |
Claire Liu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Regina Husak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claire Liu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Regina Husak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claire Liu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Regina Husak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Claire Liu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Claire Liu | 3-1 | |
4-1 | Regina Husak | |
Claire Liu | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
18.01.90, 34 Godina
18.01.90, 34 Godina
Claire Liu vs. Regina Husak - Međusobni mečevi
13.05.18 | 1. kolo kval. | Claire Liu | Regina Husak | 6-0, 6-1 | detalj meča | Trnava | zemlja |
Claire Liu form & Regina Husak form
Claire Liu - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.03.24 kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 kval. | vs. Magdalena Frech | - | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-73, 3-6 | detalj meča |
Regina Husak - Posljednji mečevi
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
10.12.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
03.09.18 kval. | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detalj meča |